پنچ مزیت استفاده از سررسید

1 – تمام پلانها و اهداف روزانه تا سالانه خود را میتوانید در یک نگاه ببینید .
2 – با توجه به شرایط حاضر میتوانید به آسانی برنامه ریزی جدید داشته باشید.
3 – با استفاده از سالنامه میتوانید برنامه ریزی و مدیریت وب سایت ، وبلاگ و ایمیلهای دریافتی را داشته باشید، حتی زماندهی برای ارسال پاسخها و درخواستها و یا ایجاد محتوا یا بروز رسانی وب سایت و اطلاعات خود در موعد مقرر اقدام نمائید.
4- یکی از مهمترین مزیتهای استفاده از سررسید قابل حمل بودن و سهولت استفاده از آن است که این امر قطعا با تقویم دیواری و رومیزی حتی اپلیکشن های تلفن همراه شما در هر شرایطی مقدور نمی باشد.
5 – با استفاده از سالنامه ژورگراف میتوانید قرارها و تعهدات و حتی مناسبتهای خاص خود و مخاطبین خود را ثبت و پیگیری نموده و به روابط و کسب و کار خود وسعت بیشتری بخشید.

سررسید ژورگراف

سررسید 99
  • سررسید , سررسید 97 , چاپ سررسید 97
  • سررسید , سررسید 97 , چاپ سررسید
  • سررسید اروپایی , سررسید 97 , چاپ سررسید

چاپ سررسید

ژورگراف مفتخر است که در چهاردهمین سال تولید سالنامه ، ملاک و معیار طراحی و چاپ سالنامه 1401 را رعایت استانداردهای لازم برای خوانایی، زیبایی و کاربردی بودن یک سالنامه لوکس قرار دهد. سالنامه ۱۴۰۱ در دو قطع وزیری و اروپایی با جلد های نفیس عرضه می گردد . سالنامه اختصاصی نیز با ویژگی های منحصر بفرد و اقتصادی در زمانی کوتاه تولید می گردد.

ما معتقدیم راز ماندگاری ، در کیفیت تولید ، سلیقه ناب در طراحی و پایبندی به تعهدات می باشد. خوشحالیم که نزدیک به دو دهه ماندگار به اعتماد شما هستیم. _______________________________________________________ با انتخاب بهترین ها است که میتوانید به ایده هایتان رنگ واقعیت ببخشید.

European
Royal
customization