پنچ مزیت استفاده از سررسید

1 – تمام پلانها و اهداف روزانه تا سالانه خود را میتوانید در یک نگاه ببینید .
2 – با توجه به شرایط حاضر میتوانید به آسانی برنامه ریزی جدید داشته باشید.
3 – با استفاده از سالنامه میتوانید برنامه ریزی و مدیریت وب سایت ، وبلاگ و ایمیلهای دریافتی را داشته باشید، حتی زماندهی برای ارسال پاسخها و درخواستها و یا ایجاد محتوا یا بروز رسانی وب سایت و اطلاعات خود در موعد مقرر اقدام نمائید.
4- یکی از مهمترین مزیتهای استفاده از سررسید قابل حمل بودن و سهولت استفاده از آن است که این امر قطعا با تقویم دیواری و رومیزی حتی اپلیکشن های تلفن همراه شما در هر شرایطی مقدور نمی باشد.
5 – با استفاده از سررسید امسال ژورگراف میتوانید قرارها و تعهدات و حتی مناسبتهای خاص خود و مخاطبین خود را ثبت و پیگیری نموده و به روابط و کسب و کار خود وسعت بیشتری بخشید.

سررسید ژورگراف

سررسید , سررسید امسال
سررسید , سررسید امسال
  • Planner slid 1 2 result 1
  • Planner slid 2 result
  • Planner slid 4 result

چاپ سررسید

ژورگراف مفتخر است که در چهاردهمین سال تولید سالنامه ، ملاک و معیار طراحی و چاپ سالنامه 1402 را رعایت استانداردهای لازم برای خوانایی، زیبایی و کاربردی بودن یک سالنامه لوکس قرار دهد. سررسید امسال در دو قطع وزیری و اروپایی با جلد های نفیس عرضه می گردد . سالنامه اختصاصی نیز با ویژگی های منحصر بفرد و اقتصادی در زمانی کوتاه تولید می گردد.

ما معتقدیم راز ماندگاری ، در کیفیت تولید ، سلیقه ناب در طراحی و پایبندی به تعهدات می باشد. خوشحالیم که نزدیک به دو دهه ماندگار به اعتماد شما هستیم. با انتخاب بهترین ها است که میتوانید به ایده هایتان رنگ واقعیت ببخشید.

European
Royal
customization

در صورتی که تعرفه محصول مورد نظرتان را پیدا نکردید با ما تماس بگیرید

به این مقاله چند ستاره میدین ؟
[کل: 3 میانگین: 5]