چاپ بروشور

در حال حاضر از کاغذهای گلاسه (مات – براق) برای چاپ بروشور تبلیغاتی استفاده می‌کنند که گرماژ هر کدام از آن‌ها باتوجه‌به کاربرد و تعداد صفحات بروشور متفاوت است. در واقع هر چه تعداد صفحات چاپ بروشور تبلیغاتی شما زیاد باشد بهتر است از کاغذهایی با گرماژ پایین استفاده کنید.

درصورتی‌که شما قصد داشته باشید چاپ بروشور با ویژگی‌های خاصی داشته باشید می‌توانید علاوه بر کاغذگلاسه از کاغذهای کتان، کارتی و کالک نیز بهره ببرید. برای زیبایی و جلوه بیشتر چاپ بروشور می‌توانید در صورت لزوم از روکش‌های ورنی (افست)، سلفون (مات، براق، طرح‌دار) یو وی (UV) براق، یو وی موضعی (ساده، شنی، اکلیلی) استفاده کنید که علاوه بر زیبایی ماندگاری بروشورهای شما را افزایش خواهند داد.

 البته به‌غیراز موارد بالا، برای چاپ بروشور تبلیغاتی متفاوت می‌توانید از خدمات تکمیلی طلاکوب به رنگ‌های طلایی، نقره‌ای، مسی، سرمه‌ای، فیروزه‌ای، قرمز، مشکی، سفید، هفت‌رنگ و صدفی و همچنین برش خاص و خلاقانه در ژورگراف با ارزان‌ترین قیمت سفارش دهید.

چاپ بروشور به دلیل کم‌حجم‌بودن، حاوی اطلاعات کلی محصول و یا خدمات است که به‌صورت خلاصه و مفید است. چاپ بروشور و کاتالوگ با ساختار گرافیکی خوب علاوه بر ترغیب مخاطب کمک شایانی برای انتقال بیشتر پیام در کوتاه‌ترین زمان را میسر می‌سازد.

چاپ بروشور های طراحی شده در ژورگراف

سایزهای استاندارد بروشور

در حال حاضر اکثر مشتریان بروشور در سایز a4 را سفارش می‌دهند که هم قیمت بهتری دارد و هم می‌توانند آن را به‌راحتی به بخش‌های مختلفی تا کنند. البته شما می‌توانید از استانداردهای دیگری برای سفارش چاپ بروشور در ژورگراف استفاده کنید که در ادامه به رایج‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  • سایز A4 (21 x 29.7 cm)
  • سایز B4 (24 x 34 cm)
  • سایز A5 (14.5 x 21 cm)
  • سایز B5 (17 x 24 cm)
  • سایز خشتی کوچک (cm 19×19)
  • سایز خشتی بزرگ (cm 23×23)
  • سایز پالتویی (cm 17×12)

بروشور چیست؟

بروشور یک برگ حاوی خلاصه‌ای از اطلاعات محصول یا خدمات مرکز شماست به همراه با تصاویر و گرافیک زیبا که با هزینه‌ای مناسب و اقتصادی برای تبلیغ و بازاریابی استفاده می‌گردد.

بروشور تبلیغاتی

در حال حاضر بیشتر بروشورها باهدف تبلیغات و بازاریابی طراحی و تولید می‌شوند. البته آن‌ها علاوه بر بازاریابی و فروش محصولات قصد دارند اطلاعات خوبی را به مخاطبان منتقل کنند و برای آن‌ها آموزش‌های لازم را در مورد نحوه استفاده از خدمات و محصولات ارائه دهند؛ لذا اهداف کلی چاپ بروشورها گسترش درک و اطلاعات مخاطبان از یک موضوع خاصی است که انگیزه خرید آن‌ها را زیاد می‌کند.

قیمت چاپ بروشور

تعرفه چاپ بروشور در ژورگراف به محاسبه دقیقی نیاز دارد که در آن نوع بروشور، تعداد رنگ‌ها، تعداد صفحات، سایز، گرماژ، نوع کاغذ، مدت‌زمان دریافت بروشور مؤثر خواهند بود؛ بنابراین تعرفه چاپ بروشور باتوجه‌به نکات بالا متفاوت است که در صورت لزوم شما می‌توانید قبل از سفارش در مورد آن‌ها با کارشناسان ژورگراف صحبت نمایید.