چاپ سربرگ

سربرگ‌ها یکی از کاغذهای اداری هستند که شما در آن طرح‌های گرافیکی خاصی را مطابق با سازمان یا شرکت مدنظر خود می‌کشید. در این سربرگ‌ها نام و شماره تماس برند وجود دارد که هر کسی با درست داشتن آن می‌تواند متوجه شود که این سربرگ متعلق به کدام شرکت است.

در حال حاضر چاپ سربرگ به‌عنوان یکی از عناصر تبلیغاتی شرکت‌ها به شمار می‌آید که شما می‌توانید طراحی و چاپ سربرگ و پاکت را در مجموعه ژورگراف سفارش دهید. تنوع محصولات در این مجموعه بسیار زیاد است که می‌توانید نمونه سربرگ‌های طراحی شده آن را مشاهده نموده و در صورت لزوم طراحی آن را درخواست دهید؛ لذا اگر شما قصد سفارش چاپ سربرگ ارزان را داشته باشید در ادامه مقاله اطلاعات جامعی را در مورد آن مطرح خواهیم کرد.

چاپ سربرگ های طراحی شده در ژورگراف

در چاپ سربرگ از چه کاغذی استفاده می‌شود؟

 برای چاپ ست اداری و سربرگ از کاغذهای مختلفی وابسته به نظر مشتری استفاده می‌کنند که کاغذهای تحریر از جمله آن‌ها هستند. معمولاً از کاغذهای کتان و گلاسه نیز برای سربرگ‌هایی با طرح‌ها و ویژگی‌های خاص بهره می‌برند که شما می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید. کیفیت و دوام هر کدام از کاغذها بستگی به گرماژ آن دارد.

کدام جنس کاغذ مناسب چاپ سربرگ است؟

استفاده از کاغذهای تحریر و بدون بافت به دلیل این که سطح صاف‌تری نسبت به کاغذهای دارای بافت؛ مانند کتان دارند برای استفاده در چاپ پاکت و سربرگ مناسب هستند. استفاده از کاغذهایی با گرماژ ۷۰ و ۸۰ گرم به دلیل نازک بودن آن‌ها در چاپ برای سربرگ دو رو توصیه نمی‌شود؛ زیرا محتوای زیرین کاغذ دیده می‌شود.

طراحی و چاپ سربرگ اختصاصی

در حال حاضر نمونه سربرگ طراحی و چاپ شده در ژورگراف وجود دارد که شما می‌توانید آن‌ها را مشاهده کرده و به‌صورت آنلاین سفارش دهید. درصورتی‌که قصد داشته باشید یک سربرگ اختصاصی و متفاوت با آن‌ها برای کسب‌وکار خودت طراحی و چاپ کنید می‌توانید آن‌ها را به طراحان سربرگ ژورگراف بسپارید. درصورتی‌که قصد داشته باشید خودتان طراحی سربرگ و پاکت اداری را انجام دهید باید پس از طراحی در فرمت‌های PSD، AI، TIFF، PDF، JPEG، EPS و CDR ذخیره و ارسال کنید.

قیمت چاپ سربرگ | 1403 – فرم عمومی

 قیمت چاپ سربرگ a4 و a5 در سایت ژورگراف به‌عنوان نمونه با نیازهای مختلف مشتری مشخص شده است. به‌طوری‌که شما باتوجه‌به آن‌ها می‌توانید سفارش چاپ سربرگ خود را در 3 روز کاری تحویل بگیرید. در حال حاضر قیمت سربرگ a4 با تیراژ ۱۰۰۰ تمام‌رنگی با کاغذهای ۸۰ گرمی ۱.۴۹۵.۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است که این رقم در سربرگ a5 حدود ۷۸۵.۰۰۰ تومان است. تفاوت آن‌ها به دلیل سایر کاغذها است که a5 نصف a4 است.


A5


چاپ سربرگ یکرو

نوع چاپ

تیراژ

سایز

زمان تحویل

Your text

تحریر 80

960.000

  تومان

 تمام رنگی

1.000

21 * 14.8

3 روز

تحریر 80

1.350.000

  تومان

 تمام رنگی

2.000

21 * 14.8

3 روز

تحریر 80

2.450.000

  تومان

 تمام رنگی

5.000

21 * 14.8

3 روز

Pricing Table Plugin


A4


چاپ سربرگ یکرو

نوع چاپ

تیراژ

سایز

زمان تحویل

تحریر 80

1.825.000

  تومان

 تمام رنگی

1.000

21 * 29.7

3 روز

تحریر 80

2.600.000

  تومان 

 تمام رنگی

2.000

21 * 29.7

3 روز

تحریر 80

4.780.000

  تومان

 تمام رنگی

5.000

21 * 29.7

3 روز

Pricing Table Plugin
قیمت چاپ سربرگ به چه مواردی بستگی دارد؟

 اگر مشاهده کنید در تعیین قیمت چاپ سربرگ a4 جنس کاغذ، گرماژ، ابعاد، تعداد رنگ‌ها، تیراژ و مدت‌زمان تحویل در هزینه چاپ سربرگ و پاکت مؤثر هستند. حال اگر شما قصد داشته باشید طراحی آن را به مجموعه ژورگراف بسپارید، آنگاه هزینه طراحی به هزینه چاپ سربرگ شما اضافه خواهد شد.

 دقت کنید که بستگی به تعداد نیاز شما نوع چاپ سربرگ‌ها متفاوت خواهد بود. به‌طوری‌که اگر تعداد سفارش‌های شما زیاد باشد آن را با چاپ افست و در غیر این صورت با روش دیجیتالی چاپ می‌کنند و در تیراژ بالا قیمت تمام شده هر عدد سربرگ مناسبت تر از تیراژ کم خواهد بود.