چاپ فاکتور

 فاکتور یکی از اسناد رسمی است که شما از آن می‌توانید به‌عنوان یک ضمانت خرید به مشتریان خود ارائه. داشتن یک فاکتور زیبا و چشم‌نواز می‌تواند به مخاطبان شما حس خوبی القا دهد. به‌طوری‌که آن‌ها متوجه خواهند شد که شما برای کسب‌وکار و خدمات خود چقدر وقت صرف می‌کنید.

 در حال حاضر فاکتورهای زیادی توسط ژورگراف طراحی و چاپ می‌شوند که شما می‌توانید نمونه چاپ کاربن لس، رسمی، رنگی و غیره را مشاهده کنید تا متناسب با آن‌ها برای خودتان بهترین نوع چاپ فاکتور فروش را سفارش دهید. ژورگراف علاوه بر چاپ فاکتور رسمی انواع سند دریافت و پرداخت، برگه مرخصی، برگه مأموریت، درخواست کالا، رسید انبار، رسید ورود کالا، رسید خروج کالا، برگه سرویس‌کار، رسید صندوق و… را چاپ و صحافی می‌کند.

تعرفه چاپ , قیمت چاپ آنلاین
چاپ فاکتور , چاپ فاکتور رسمی کاربن لس , نمونه فاکتور رسمی

انواع فاکتور

 فاکتورهای فروش را به‌صورت کلی به دودسته رسمی و غیررسمی تقسیم می‌کنند که معمولاً کسب‌وکارها، شرکت‌ها، سازمان‌ها و سایر اداره‌ها برای امور مالیاتی خود از فاکتورهای رسمی استفاده می‌کنند تا بتوانند مالیات خود را واریز کنند. در چاپ فاکتور رسمی باید متدهای مختلفی را در نظر بگیرید و برای هر سازمان به‌صورت اختصاصی طراحی و چاپ کنید.

 درصورتی‌که در کسب‌وکارهای دیگری مشغول به کار باشید و هدف شما از سفارش چاپ فاکتور فروش تنها ارائه فروش محصولات به مشتریان است می‌توانید از فاکتورهای غیررسمی استفاده کنید. در این فاکتورها لزوم به پرداخت مالیات نیست؛ بنابراین در چاپ آن‌ها می‌توانید از طرح‌های فاکتور با جداول و جزئیات کمتر استفاده کنید و آن‌ها را به‌صورت اختصاصی سفارش دهید. در روش چاپ فاکتور اختصاصی شما می‌توانید یک معیار کلی برای خود در نظر بگیرید و سفارش چاپ فاکتور رنگی با کاربن یا بدون کاربن را ارائه دهید تا جذابیت خاصی برای مشتریان شما داشته باشند.

معمولاً در چاپ فاکتور رسمی و غیررسمی از ابعاد کاغذ a4،a5،a3 و غیره استفاده می‌کنند که در ژورگراف علاوه بر این موارد می‌توانید از سایزهای b4،b5، خشتی بزرگ، خشتی کوچک و پالتویی نیز استفاده کنید. در چاپ فاکتور رسمی از کاغذهای تحریر و کاربن لس (NCR) استفاده می‌کنند که آن‌ها را در گرماژهای مختلفی ارائه می‌دهند. استفاده از فاکتور فروش کاربن لس دار باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود؛ زیرا شما در آن نیاز ندارید برای برداشت رونوشت از فاکتور خود کاربن در زیر فاکتور قرار دهید.

 همچنین چاپ فاکتور رنگی و ساده در نسخه‌های ۲، ۳ و ۴ ارائه می‌شوند که معمولاً رنگ کاغذهای آن‌ها سفید، آبی، سبز، صورتی و نسخه آخر زرد هستند. بعد از چاپ آن‌ها باتوجه‌به کاربرد و نحوه استفاده و بایگانی به‌صورت پرفراژ و یا سرچسب صحافی می‌کنند که قابلیت جداشدن راحت و آسانی دارد.

قیمت چاپ فاکتور

 در چاپ فاکتور فروش به‌ازای هر نسخه چاپی همان قدر به تعداد صفحات چاپ آن اضافه می‌شود. به‌عنوان‌مثال اگر شما درخواست چاپ فاکتور کاربن دار با نسخه ۳ به تعداد ۱۰۰۰ برگ را داده باشید. در نهایت شما ۳ هزاربرگ تحویل خواهید گرفت. درحالی‌که اگر نسخه ۴ را برای هزاربرگ سفارش دهید در آخر ۴ هزاربرگ از فاکتور فروش چاپ خواهد شد.

 به همین دلیل هر چه نسخه چاپ فاکتور فروش شما بالاتر باشد قیمت آن زیادتر خواهد شد. دقت کنید که در چاپ فاکتور کاربن لس در نسخه‌های مختلف، رنگ کاغذهای میانی آن بستگی به موجودی چاپخانه دارد؛ لذا اگر رنگ خاصی مدنظر شما باشد باید آن را از قبل تعیین کنید.

 شرکت ژورگراف به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین چاپخانه‌های ایران قادر است انواع چاپ فاکتور ارزان‌قیمت را با رنگ‌های مختلف به‌صورت رسمی و غیررسمی برای شما طراحی و اجرا کند.

 عوامل تعیین‌کننده قیمت آن‌ها نیز تیراژ موردنیاز، تعداد نسخ، نوع کاغذ (کاربن دار یا بدون کاربن بودن)، چاپ (تعداد رنگ چاپ)، سایز، صحافی (سرچسب یا پرفراژ)، شماره‌دار بودن یا بدون شماره بودن آن‌ها مؤثر هستند؛ لذا اگر شما نیاز به اطلاعات جامعی در مورد آخرین نرخ قیمت چاپ فاکتور رسمی و غیررسمی داشته باشید می‌توانید آن را در همین صفحه مشاهده کنید یا از کارشناسان فروش ژورگراف بپرسید.Accounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Domains

Sub-domains

فاکتور 3 نسخه ای 

1.550.000

تومان

1000 شماره

کاغذ کاربن لس

شماره سریال ملخی

A5  = 14.5 x 21 cm

20 دسته

چاپ تک رنگ افست

پرفراژ یا سرچسب

فاکتور 2 نسخه ای

1.190.000

تومان

1000 شماره

کاغذ کاربن لس

شماره سریال ملخی

A5  = 14.5 x 21 cm

20 دسته

چاپ تک رنگ افست

پرفراژ یا سرچسب

فاکتور 3 نسخه ای 

2.560.000

تومان

1000 شماره

کاغذ کاربن لس

شماره سریال ملخی

A4  = 29.7 x 21 cm

20 دسته

چاپ تک رنگ افست

پرفراژ یا سرچسب

فاکتور 2 نسخه ای

1.860.000

تومان

1000 شماره

کاغذ کاربن لس

شماره سریال ملخی

A4  = 29.7 x 21 cm

20 دسته

چاپ تک رنگ افست

پرفراژ یا سرچسب

Pricing Table Plugin

در صورتی که تعرفه محصول مورد نظرتان را پیدا نکردید با ما تماس بگیرید

نکات مهم در طراحی و چاپ فاکتور

 شما به هنگام طراحی و چاپ فاکتور رنگی خود باید معیارهایی را در نظر بگیرید تا بتوانید یک فاکتور فروش خوبی برای کسب‌وکار خود داشته باشید. در ادامه به چند مورد از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  • اگر به هنگام طراحی فاکتور فروش خود ابعاد استاندارد خاصی را مدنظر داشته باشید می‌توانید آن را به کارشناسان فروش ژورگراف اعلام کنید.
  • لازم است در مورد سرچسب بودن یا منگنه دار بودن فاکتور خود تصمیم بگیرید.
  • بهتر است به هنگام سفارش چاپ فاکتور کاربن دار از رنگ تمپلات استفاده نکنید.
  • به هنگام طراحی فاکتور خود از درج کلمه شماره خودداری کنید؛ زیرا این کار به هنگام چاپ فاکتور فروش توسط دستگاه تعیین می‌شود.
  • در چاپ فاکتور کاربن لس از کاغذهایی با گرماژ ۴۰ تا ۵۰ گرم استفاده می‌کنند و معمولاً رنگ آن‌ها سفید، صورتی، سبز، آبی و نسخه آخر زرد است.
  • اگر قصد داشته باشید از طلاکوب یا نقره‌کوب به هنگام چاپ فاکتور فروش خود استفاده کنید فایل آن را به صورت جداگانه طراحی کرده و ارائه دهید.
  • حداقل ۱۲ میلیمیتر برای برش فاکتور و صحافی آن‌ها در اطراف طرح خود فضای خالی در نظر بگیرید.
  • اگر قصد داشته باشید از پرفراژ استفاده کنید باید فاصله طرح شما از ناحیه پرفراژ حداقل ۱۵ میلیمتر باشد.

تعرفه طراحی فاکتور


تعرفه طراحیفرم های اداری ( قبض ، رسید و ... )

طراحی فاکتور رسمی

طراحی فاکتور رسمی ( طبق طرح آرشیو ژورگراف )

طراحی طرح پیشنهادی

تعداد اصلاح طرح

Plan A

business

هر مورد 600.000 تومان

850.000 تومان

200.000 تومان

2 اتود

3 مرحله

Plan B

premium

1.500.000 تومان

2.000.000 تومان

-

3 اتود

3 مرحله

Pricing Table Plugin

روش چاپ فاکتور اختصاصی

 در مرکز چاپ فاکتور ژورگراف شما می‌توانید باتوجه‌به معیارهای خودتان یک فاکتور اختصاصی دریافت کنید. طرح خودتان را می‌توانید شخصاً طراحی کنید یا آن‌ها را طراحان فاکتور فروش ژورگراف برای شما با نرم‌افزارهای مختلف طراحی کنند. درصورتی‌که شما قصد داشته باشید فاکتور فروش خودتان را طراحی کنید باید آن را در فرمت‌های PSD, TIFF, PDF, JPEG, CDR و با مد رنگ CMYK با رزولوشن 300 ارسال کنید. حال درصورتی‌که قصد داشته باشید کارشناسان ژورگراف این کار را برای شما انجام دهند می‌توانید با آن‌ها صحبت کرده و معیارهای خود را برای چاپ فاکتور ارزان و رنگی ارائه دهید.

 خوب است بدانید که در این مجموعه امکان چاپ تک‌رنگ و تمام‌رنگی فاکتورهای فروش وجود دارد که شما می‌توانید آن‌ها را به تیراژهای مختلف سفارش دهید. لازم به ذکر است که شماره‌سریال فاکتورهای رسمی با چاپ ملخی (مورد تأیید دارایی) است انجام می‌شود.

به این مقاله چند ستاره میدین ؟
[کل: 8 میانگین: 5]