چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ افست به دلیل برخوردار بودن از تعداد صفحات بیشتر علاوه بر معرفی و ترویج اهداف سازمانی به شرح ریز مشخصات و ظرایف موضوع و کالا می‌پردازد. چاپ کاتالوگ حرفه‌ای و ایده‌آل با ساختار گرافیکی مناسب بدیهی است نقش بسزایی در بازار هدف دارد. پیشنهاد می‌کنیم قبل از طراحی حتماً از تجربه کارشناسان خبره استفاده نمایید.

چاپ کاتالوگ های طراحی شده در ژورگراف

تصاویری که در زیر مشاهده می‌کنید بخش بسیار کوچک از طراحی و چاپ کاتالوگ ژورگراف است برای مشاهده نمونه‌های بیشتر و آشنایی با انواع متریال‌های مختلف و خدمات گوناگون چاپ کاتالوگ و بروشور لطفاً به دفتر مراجعه کنید

هر آنچه که درباره چاپ کاتالوگ بدانیم

 از کاتالوگ برای معرفی خدمات و محصولات یک شرکت استفاده می‌کنند که مشتری با مطالعه آن‌ها می‌تواند به فهرست خدمات شما و ویژگی‌های هر کدام از آن‌ها پی ببرد. به‌طوری‌که در کمترین زمان می‌تواند اطلاعاتی جامعی را در مورد محصولات و خدمات شما کسب کرده و در صورت لزوم آن‌ها را با هم مقایسه کند و به‌راحتی برای استفاده از خدمات شما و یا خرید محصولات اقدام به خرید کند.

 کاتالوگ را در برگه‌های A4، A5، خشتی و… در طرح‌های مختلفی می‌دهند که این خدمات در شرکت ژورگراف باکیفیت بالا ارائه نیز انجام می‌شود. از آن جا که قیمت چاپ کاتالوگ باتوجه‌به سایز، نوع جنس و گرماژ کاغذ، تعداد رنگ چاپ، روکش و صحافی متفاوت است؛ لذا در ادامه در مورد آن‌ها صحبت خواهیم کرد.