پاکت رادیولوژی

 پاکت رادیولوژی در چاپ ژورگراف در سایزهای مختلف و با انواع متریال چاپ و تولید می‌شود. شما می‌توانید علاوه بر چاپ پاکت رادیولوژی، پاکت‌های فوتو گرافی، سی‌تی‌اسکن، سونوگرافی و ام‌آرآی را نیز سفارش دهید.

 نمونه پاکت رادیولوژی در این مجموعه وجود دارد که شما می‌توانید با مشاهده آن‌ها سفارش آنلاین خود را ارائه دهید. قیمت چاپ پاکت رادیولوژی به نوع کاغذ، اندازه و غیره بستگی دارد که تنها با انتخاب آن می‌توانید این پاکت را دراسرع‌وقت دریافت کنید.

 پاکت رادیولوژی متناسب با نوع رادیوگرافی از سایزهای مختلفی برخوردار است. پاکت رادیولوژی استاندارد علاوه بر محافظت رادیوگرافی در برابر نور خورشید باید از خمیدگی فیلم نیز جلوگیری نماید. استفاده از نوع کاغذ، انتخاب طرح جذاب، چاپ و صحافی باکیفیت برای پاکت به طور غیرمستقیم تأثیر مطلوب و مثبتی را به مخاطب شما انتقال می‌دهد.

اهمیت پاکت‌های رادیولوژی در تبلیغات و بازاریابی

همان‌طور که می‌دانید بازاریابی صحیح و تبلیغات خلاقانه تأثیر مستقیم بر رونق کسب‌وکار دارد. هدف اصلی تهیه پاکت رادیولوژی حفظ و نگهداری صحیح از محتویات درون پاکت است؛ اما درعین‌حال می‌تواند روی محبوب‌شدن، حس اطمینان و کارآمدی مرکز رادیوگرافی موردنظر تأثیر مثبت داشته باشد.

اطلاعات درج شده روی پاکت و زیبایی طرح و چاپ پاکت رادیوگرافی در ترغیب‌کردن مشتریان مؤثر است. با درج اطلاعات کامل روی پاکت افراد مختلف می‌توانند به‌راحتی با مرکز شما ارتباط برقرار کنند.

 نمونه پاکت رادیولوژی | طراحی و چاپ شده در ژورگراف

پاکت رادیولوژی مناسب چه کسانی است؟

پاکت رادیولوژی مناسب مراکز رادیوگرافی، فوتو گرافی، سونوگرافی، بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و مراکز درمانی است.

کاغذ و مقوای مناسب برای پاکت رادیولوژی

 برای چاپ پاکت رادیوگرافی باتوجه‌به ابعاد پاکت رادیولوژی از کاغذ تحریر، گلاسه و مقوای ایندربرد و مقوای پشت طوسی در گرماژ مختلف استفاده می‌شود.

 تقریباً برای تمام رادیوگرافی‌های دیجیتال مثل پانورامیک (OPG) و سفالومتری و پری اپیکال، … از گلاسه با گرماژ 135، 150، 170، 200، 250، 300 گرمی و همچنین کاغذ تحریر 80، 100، 120، 140، 160 گرمی و از مقوای ایندربرد 230، 250، 300 گرمی استفاده می‌شود.

برای پاکت cbct و همچنین پاکت‌های رادیولوژی جهت فیلم 14 در 17 اینچ، پاکت‌های ام‌آرآی، و سی‌تی‌اسکن عموماً از گلاسه با گرماژ 200، 250، 300 و مقوای ایندربرد 230، 250، 300، 350 گرمی استفاده می‌شود.

انواع روکش پاکت رادیولوژی

 همان گونه که در بالا به آن اشاره کردیم برای چاپ پاکت رادیولوژی باتوجه‌به نوع کاغذ و سایز پاکت و سلیقه مخاطب از روکش‌های مختلفی استفاده می‌کنند که کاربرد و جلوه هر کدام از آن‌ها باهم متفاوت است. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم اگر تابه‌حال از نزدیک و به‌صورت فیزیکی این نوع روکش‌ها را مشاهده نکردید از دفتر ما نمونه دریافت کنید و بعد از آن برای انتخاب روکش اقدام کنید. در حال حاضر در چاپ ژورگراف روکش‌های زیر برای پاکت رادیولوژی قابل‌ارائه است:

  • ورنی (افست)
  • سلفون مات
  • سلفون براق
  • یو وی (UV) براق
  • یو وی موضعی براق