پاکت رادیولوژی

پاکت رادیولوژی توسط شرکت‌های تبلیغاتی زیادی طراحی و چاپ می‌شود که این خدمات نیز در ژورگراف با امکانات بالایی ارائه می‌شود. به طوری که شما می‌توانید علاوه بر چاپ پاکت رادیولوژی، پاکت‌های سی تی اسکن، سونوگرافی و ام ارآی را نیز سفارش دهید.

نمونه پاکت رادیولوژی در این مجموعه وجود دارد که شما می‌توانید با مشاهده آن‌ها سفارش آنلاین خود را ارائه دهید. قیمت چاپ پاکت رادیولوژی به نوع کاغذ، اندازه و غیره بستگی دارد که تنها با انتخاب آن می‌توانید این پاکت را در اسرع وقت دریافت کنید.

پاکت رادیولوژی متناسب با نوع رادیوگرافی از سایز های مختلفی برخوردار است. پاکت رادیولوژی استاندارد علاوه بر محافظت رادیوگرافی در برابر نور خورشید باید از خمیدگی فیلم نیز جلوگیری نماید.استفاده از نوع کاغذ ، انتخاب طرح جذاب ، چاپ و صحافی با کیفیت برای پاکت بطور غیر مستقیم تاثیر مطلوب و مثبتی را به مخاطب شما انتقال می دهد.

اهمیت پاکت های رادیولوژی در تبلیغات و بازاریابی

همانطور که می دانید بازاریابی درست و تبلیغات خلاقانه تاثیر زیادی روی رونق کسب و کار دارد. هدف اصلی تهیه  پاکت رادیولوژی حفظ و نگهداری صحیح از محتویات درون پاکت است اما در عین حال می تواند روی محبوب شدن مرکز مورد نظر تاثیر مثبت داشته باشد.

اطلاعات درج شده روی پاکت رادیوگرافی در ترغیب کردن مشتریان موثر است. با درج اطلاعات کلینیک روی پاکت افراد مختلف می توانند با شما ارتباط برقرار کنند.

نمونه پاکت رادیولوژی | طراحی و چاپ شده در ژورگراف

پاکت رادیولوژی مناسب چه کسانی است؟

پاکت رادیولوژی مناسب افرادی است که در زمینه عکس‌برداری داخلی بدن کار می‌کنند. در واقع بیماران هزینه‌های زیادی را برای درمان خود پرداخت می‌کنند و عکس‌های مختلفی را از قسمت‌های داخلی بدن خود می‌گیرند. لذا لازم است عکس‌های و اسکن‌های آن‌ها را در درون پاکت‌هایی قرار بگیرند که کیفیت آن‌ها حفظ شود. به همین دلیل استفاده از پاکت رادیولوژی برای کسانی که در این زمینه در بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها، سونوگرافی‌ها و غیره فعالیت می‌کنند، مناسب است.

انواع مقواهای پاکت رادیولوژی کدام اند؟

پاکت رادیولوژی یکی از محصولات پرکاربرد آزمایشگاه‌ها، درمانگاه‌ها، کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها است که آن را با توجه به نوع کاربردش در ابعاد مختلفی می‌سازند. سایز چاپ پاکت رادیولوژی استانداردهایی دارد که رعایت کردن آن‌ها ضروری است.

در طراحی و چاپ پاکت رادیولوژی از کاغذهایی استفاده می‌کنند که علاوه بر مقاومت مطلوب، محتویات درون آن را در برابر نور خورشید و تا خوردن حفظ کند. معمولا برای طراحی و چاپ پاکت رادیولوژی از کاغذهای تحریر و گلاسه استفاده می‌کنند. این پاکت‌ها برای خود روکش‌های مختلفی دارند که می‌تواند محتوای درون آن‌ها را در برابر عوامل تخریب کننده خارجی و داخلی حفظ کنند.

انواع روکش پاکت رادیولوژی

همان گونه که در بالا به آن اشاره کردیم در طراحی و چاپ پاکت رادیولوژی از روکش‌های مختلفی استفاده می‌کنند که کاربرد هر کدام از آن‌ها با توجه به نوع پاکت شما متفاوت می‌باشد. به همین دلیل باید در ابتدا نوع کاربرد پاکت خود را مشخص کنید و بعد از آن برای انتخاب روکش اقدام کنید. در حال حاضر در مجموعه ژورگراف روکش‌های زیر برای پاکت رادیولوژی وجود دارند:

  • ورنی (افست)
  • سلفون مات، براق و طرح دار
  • یو وی (UV) براق، موضعی ساده، موضعی شنی و موضعی اکلیلی

انواع مدل‌های پاکت رادیولوژی

مدل‌های پاکت رادیولوژی با توجه به نوع استفاده آن‌ها متفاوت می‌باشد. در واقع شما در ابتدا باید متوجه شوید که اندازه عکس‌های رادیولوژی، سونوگرافی و غیره چقدر است تا بر اساس آن‌ها طراحی خوب داشته باشید. در حال حاضر اکثر سفارش‌دهندگان پاکت رادیولوژی مدل‌های زیر را برای خود انتخاب می‌کنند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

مدل پاکت رادیولوژی دسته موزی

یکی از پرفروش‌ترین مدل‌های پاکت رادیولوژی دسته‌دار، پاکت دسته موزی است که از آن برای سهولت جابجایی استفاده می‌کنند. این نوع پاکت‌های دسته‌دار به دلیل این که ظاهر خوب و قیمت مناسبی دارند، سفارش زیادی از آن‌ها دریافت می‌شوند. استفاده از این نوع پاکت‌ها مناسب انواع عکس‌های OPG، MRI،  سونوگرافی و رادیولوژی است که از ورود نور خورشید به داخل آن جلوگیری می‌کند.

مدل پاکت رادیولوژی کتابی

پاکت رادیولوژی کتابی

این نوع مدل‌های پاکت رادیولوژی به یک طرف باز می‌شوند و به هنگام بسته شدن حالت کلاسور را به خود می‌گیرند. به همین دلیل ظاهر شیک و لوکسی دارند. استفاده از این نوع پاکت‌ها برای قرار دادن انواع اوراق، جواب آزمایش و عکس‌های رادیولوژی و سیتی اسکن  مناسب هستند. سایز این نوع پاکت‌ها، a4 و کوچک‌تر از آن است. در تولید و چاپ پاکت رادیولوژی کتابی از ورق‌های پشت طوسی و ایندربرد استفاده می‌کنند که گرماژهای 250 گرم تا 350 گرم دارند.

قیمت چاپ پاکت رادیولوژی

تعیین قیمت چاپ پاکت رادیولوژی برای مشتریان بسیار مهم است. به همین دلیل ژورگراف برای همکاری با آن‌ها سعی می‌کند خدمات خود را با ارزان‌ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار دهد. لذا شما می‌توانید علاوه بر استفاده از کلیه خدمات ذکر شده در بالا از خدمات تکمیلی این مجموعه مانند برجسته کردن و امباس پاکت رادیولوژی بهره‌مند شوید.

همچنین در صورت لزوم می‌توانید طرح‌های خاصی را خارج از موارد ذکر شده برای پاکت رادیولوژی خود در نظر بگیرید تا آن‌ها مطابق با میل شما طراحی و تولید کنند. البته در حال حاضر نمونه پاکت رادیولوژی زیادی در این مجموعه وجود دارند که شما می‌توانید از آن‌ها الگو بگیرید و در صورت لزوم با ایجاد تغییرات دیگری مانند طلاکوبی به رنگ‌های مختلف یک پاکت رادیولوژی خوبی سفارش دهید.

در صورتی که تعرفه محصول مورد نظرتان را پیدا نکردید با ما تماس بگیرید

ابعاد پرمصرف پاکت رادیولوژی

برای چاپ پاکت رادیولوژی از سایزهای استانداردی استفاده می‌کنند که برخی از آن‌ها بسیار پرکاربرد است. در ادامه به چند مورد آن‌ها اشاره می‌کنیم.

پاکت ساده و بدون قالب:

این پاکت‌ها سایز 21.5 در 26.5 سانتی‌متری  دارند که از آن برای تمامی رادیولوژی‌های دیجیتالی مانند پانورامیک (OPG)، سفالومتری، پری اپیکال و غیره استفاده می‌کنند. معمولا این نوع پاکت‌ها برای فیلم‌هایی با اندازه ۸ در ۱۰ اینچ فضای کافی دارند.

پاکت قالب دار:

سایز این نوع پاکت رادیولوژی 22.5 در 30.5 سانتی‌متر است که مانند پاکت‌های ساده و بدون قالب برای تمام رادیوگرافی‌های دیجیتالی مثل پانورامیک (OPG)، سفالومتری، پری اپیکال و غیره مناسب هستند. در درون این پاکت‌های رادیولوژی پرینت‌های a4 و ۸ در ۱۰ اینچ قرار می‌گیرد.

برای فیلم‌های ۱۰ در ۱۲ اینچ مانند CBCT از پاکت‌های 27 در 31 سانتی‌متر و برای فیلم‌های ۱۴ در ۱۷ اینچ نیز از پاکت‌های 38 در 47 سانتی‌متر استفاده می‌کنند که شما همه آن‌ها را می‌توانید به صورت آنلاین در تیراژ مختلف در ژورگراف سفارش دهید.

تعرفه طراحی پاکت رادیولوژی


تعرفه طراحیطراحی ست کامل ( 2 سایز پاکت ، 2 فرم ، سرنسخه ، کارت ویزیت )

طراحی پاکت رادیولوژی

تغییر سایز پاکت طبق طرح اصلی

طراحی فرم پذیرش

طراحی کاور آزمایشگاه

طراحی طرح پیشنهادی

تعداد اصلاح طرح

Plan A

business

3.000.000 تومان

1.500.000 تومان

هر مورد 400.000 تومان

هر مورد 400.000 تومان

1.500.000 تومان

2 اتود

3 مرحله

Plan B

premium

5.000.000 تومان

3.000.000 تومان

هر مورد 1.000.000 تومان

هر مورد 1.000.000 تومان

3.000.000 تومان

3 اتود

3 مرحله

به این مقاله چند ستاره میدین ؟
[کل: 9 میانگین: 4.9]